STRZELCY WYBOROWI Strzelamy do ludzi na weselach... STRZELCY WYBOROWI Strzelamy do ludzi na weselach... STRZELCY WYBOROWI Strzelamy do ludzi na weselach... STRZELCY WYBOROWI Strzelamy do ludzi na weselach... FB IN

ZDJĘCIA I FILM ŚLUBNY

Wyobraźcie sobie reportaż z Waszego ślubu, bogaty w ujęcia z różnych perspektyw, spójny kolorystycznie i z niecodziennymi kadrami.

Widzicie to? To dobrze, bo taką właśnie historię dla Was stworzymy – pamiątkę na lata.

destination photography

out of the box

closeness

emotions

CZEŚĆ!

Jesteśmy Strzelcy Wyborowi…czyli Marlena i Bartek.

Tworzymy duet foto video z Bydgoszczy, pracujemy w całej Polsce. Chcemy, żeby nasze zdjęcia i film były dla Was niezapomnianą pamiątką, która pozostanie w Waszych rodzinach na pokolenia.

Jak wygląda nasza fotografia i film ślubny?

To przede wszystkim mało ustawianych poz, skupiamy się na reportażu, czyli łapaniu chwil takimi jakimi są. Naturalna, to przymiotnik, który dobrze określa naszą wizję na zdjęcia i film ślubny. Robimy dużo kadrów nietypowych, szukamy geometrii, iluzji optycznych, lubimy wieloplany.

DLACZEGO MY:

NIECODZIENNE UJĘCIA

Sfotografowaliśmy już mnóstwo ślubów, ale za każdym razem szukamy czegoś co pozwoli nam pokazać znaną wszystkim scenę w inny sposób – niecodzienne tła, geometrie, iluzje optyczne, postacie ułożone w niepowtarzalny sposób itd.

BEZPIECZEŃSTWO

Wasze zdjęcia i film są bezpieczne, bo już w momencie tworzenia każde z nas tworzy automatyczną kopię zapasową na drugiej karcie pamięci w aparacie.

Po powrocie z wesela zgrywamy cały materiał na dwa różne dyski twarde i przechowujemy go jeszcze miesiąc po oddaniu Wam zdjęć.

KLASA

Wysoka kultura osobista i elegancki ubiór, sprawią, że gdyby nie aparaty pomyślelibyście, że jesteśmy Waszymi gośćmi.

Wiemy również jak zachowywać się podczas ceremonii ślubnej – posiadamy certyfikat o odbytym szkoleniu w Kurii Toruńskiej.

NATURALNOŚĆ

Nie reżyserujemy przebiegu Waszego ślubu – podczas całego reportażu pozostajemy niewidoczni na tyle, ile to możliwe, skupiamy się na łapaniu chwil takimi jakimi są.
Jesteśmy obserwatorami zdarzeń gotowymi na odpowiedni moment.
Na sesji plenerowej stawiamy na naturalność; ale bez obaw, podpowiemy co i jak.

 

PORTFOLIO

FILM ŚLUBNY

Opinie naszych par

Strzelcy Wyborowi fotograf ślubny opinie

Marlena i Bartek są nie tylko świetnymi fotografami ale przede wszystkim przesympatyczną wyluzowaną parą która jest mega profesjonalna w tym co robi. To co nas urzekło — oni naprawdę chcą poznać osoby które fotografują, zrozumieć kim jesteśmy, co lubimy a czego nie, i jak wyobrażamy sobie te zdjęcia. Na maksa indywidualne podejście! Przy tym oczywiście rekomendują swoim profesjonalnym okiem, ale nigdy nie narzucają! Od naszego ślubu minęły 3 lata a właśnie spotkaliśmy się na kolejną sesję, tym razem rodzinną. Zawsze ogrom serca i sympatii z ich strony ❤️❤️❤️ Oprócz tego zawsze miło ich spotkać na ślubach naszych znajomych, którzy byli zachwyceni zdjęciami z naszego ślubu i nam strzelców „podkradli” 😉 polecam gorąco tych allegrowiczów!

Diana & Sebastian

Strzelcy Wyborowi to rewelacyjnie zgrany duet fotografów. Marlena i Bartek z pomysłem podchodzą do sesji. Relacja z Nimi podczas współpracy jest swobodna, dzięki czemu łatwiej jest zapomnieć o tym, że cały czas do nas "strzelają" ✌️😀 Gotowi są przejechać kilometry, żeby od bladego świtu łapać pierwsze promienie słońca. Dbają o wiele aspektów, żeby para była zadowolona z efektów końcowych. My jesteśmy bardzo! ❤ Polecamy współpracę ze Strzelcami !

Joanna & Marcin

Bardzo dobrze współpracowało mi się ze Strzelcami. 🙂 Kreatywny, profesjonalny i doskonale zgrany duet, który jednocześnie pomaga i nakierowuje na jak najlepsze ujęcia jak i daje przestrzeń na spontaniczność i intymność. Zdecydowanie polecam! 🙂

Kuba

Młodzi, utalentowani, kreatywni, serdeczni i pozytywni ludzie. Widać, że wkładają dużo serca w to co robią, chociażby po takich szczegółach jak forma w jakiej dostaliśmy wszystkie gadżety ślubne (fotoksiążka, odbitki, zdjęcia w formie cyfrowej). No a do tego fakt, że pracują w duecie, dzięki czemu nic nie umknie ich uwadze. Serdecznie polecam! 🙂

Martyna & Tomasz

Super współpraca! Pełnia energii i profesjonalizmu - osobiście nie cierpię stać przed obiektywem, a z Marleną i Bartkiem przeżyliśmy sesję bezproblemowo 😅 w efekcie dostaliśmy wspaniałe zdjęcia które ujmują ogrom emocji, zarówno w kościele, na sesji jak i na sali weselnej. Album również bez zarzutów 😊 w życiu nie wybralibyśmy samo odpowiednich kilkudziesięciu zdjęć z tylu różnych świetnych. Dziękujemy! ❤❤❤❤❤

Michalina & Łukasz

Pełen profesjonalizm! Podczas uroczystości znikają w tłumie, a po kilku tygodniach podsyłają przepiękne zdjęcia. Super atmosfera współpracy - jeśli nie jesteście obyci z obiektywem, to obiektywy Strzelców nie gryzą. Polecam najmocniej ten duet wszystkim, który nie chcą martwić się o jakość utrwalenia najważniejszych momentów w ich życiu. Tej parze można zaufać 🙂

Joanna & Błażej

Strzelcy spisali się na medal! Świetne zdjęcia, profesjonalne podejście, dotrzymywanie terminów, nienachalna obróbka, dobry stosunek ceny do jakości (szczególnie biorąc pod uwagę, że strzelców jest dwóch). Serdecznie polecam, jeśli tylko będę potrzebował fotografów, na pewno skorzystam ponownie z ich usług.

Anastazja & Antoni

Młodzi i utalentowani! Sympatyczni i profesjonalni z rewelacyjnym gustem. Świadomi trendów, jeśli chodzi o kolorystykę, kadry, ujęcia. Strzelcy Wyborowi spełniają marzenia o zdjęciach jak z okładki Vogue. [...] Na efekty ich pracy czekaliśmy niecierpliwie, podobnie jak cała rzesza naszych gości, która w przerwach od parkietu zapytywała z podziwem, gdzie znaleźliśmy takich fotografów. Sesja poślubna to już zwieńczenie ich doskonałych umiejętności. Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, wprawiły w osłupienie i przełamały lęk przed obiektywem 😉. Strzelcy Wyborowi, jesteście wybornym strzałem w fotografii! Dziękujemy!

Julia & Tomasz

Od czego tu zacząć… wspaniali ludzie! Niesamowicie kontaktowi, przesympatyczni, a przede wszystkim profesjonalni i z pasją do swojego zawodu. [...] Już ich poświęcenie na znalezienie idealnego miejsca wzbudziło ogromny podziw i sami z chęcią uczestniczyliśmy w tej przygodzie (którą będziemy wspominać z sentymentem przez bardzo długi czas 😃). Jak jacyś czarodzieje sprawili, że wcale nie odczuwaliśmy stresu, a cała sesja minęła przyjemnie i równie dobrze mogłaby trwać sobie cały dzień. Do tej pory zachwycamy się efektami i wiemy jedno, że warto ich ze sobą pociągnąć nawet na koniec świata!

Natalia & Adam

Najlepsi z najlepszych! 🤩 Nawet nie wiadomo kiedy robią tak piękne zdjęcia które przekazują wszystko. Miło się wraca do wspomnień z taką jakością. Profesjonalizm pierwsza klasa! Polecam z całego serca! Najlepszy wybór! ❤️

Magda & Hubert

Oferta foto

Stworzyliśmy dla Was oferty fotografii, filmowania oraz pakiet foto + film, byście mogli wybrać opcję najlepiej dopasowaną do Was. To tylko nasza propozycja, żeby ułatwić Wam wybór, więc jeśli Wasze potrzeby są inne to napiszcie, a my dostosujemy do nich naszą ofertę.

 • Standard
  • 300 zdjęć
  • Do 9h pracy (do 22:00)
  • Sesja w dniu ślubu
  • Dojazd na ślub i nocleg w cenie
 • PREMIUM
  • 500 zdjęć
  • Do 9h pracy (do 22:00)
  • Sesja w dniu ślubu
  • Dojazd i nocleg w cenie
  • 100 odbitek 15x23 w ozdobnym opakowaniu
 • EXCLUSIVE
  • 600 zdjęć
  • Do 9h pracy (do 22:00)
  • Sesja w dniu ślubu
  • Dojazd i nocleg w cenie
  • 100 odbitek 15x23 w ozdobnym opakowaniu
  • Pendrive
  • Sesja ślubna w innym dniu

OFERTA FILM

 • minimalistic
  • Klip 3-5 minutowy
  • Do 9h pracy (do 22:00)
  • Sesja w dniu ślubu
  • Film w pełnej rozdzielczości w galerii online
  • Dojazd na ślub i nocleg w cenie (do 100 km od Bydgoszczy)
 • STORYTELLER
  • Film 15-20 minutowy
  • Klip 3-5 minutowy
  • Do 9h pracy (do 22:00)
  • Sesja w dniu ślubu
  • Film w pełnej rozdzielczości w galerii online
  • Dojazd na ślub i nocleg w cenie (do 100 km od Bydgoszczy)

OFERTA FOTO + FILM

NAPISZ DO NAS

  Cenę, którego pakietu chcecie poznać?

  Foto:
  STANDARDPREMIUMEXCLUSIVE

  Film:
  MINIMALISTICSTORYTELLER

  Foto + Film:
  STANDARD + MINIMALISTICPREMIUM + STORYTELLER

  Jak na nas trafiliście?
  FacebookInstagramGoogleZ polecenia

  JESTEŚMY NA INSTAGRAMIE

  @strzelcywyborowi

  FOTOGRAFIA ŚLUBNA BYDGOSZCZ…

  …czyli jak wygląda fotografia ślubna w wykonaniu Strzelców Wyborowych.

  Nasze zdjęcia ślubne to przede wszystkim jak najmniej pozowania – stawiamy na naturalność i rejestrujemy to, co naprawdę się dzieje. 

  Wyjątkiem są przygotowania ślubne oraz sesja plenerowa – wtedy, gdy widzimy, że potrzebujecie rady albo gdy zauważamy coś, co można szybko poprawić, żeby zdjęcie wyszło lepiej, wprowadzamy małe korekty. Jednakże pary młode, już po weselu, często mówią nam, że byliśmy niewidoczni.

   

  Po drugie, nasza fotografia ślubna to niecodzienne ujęcia. Byliśmy już na wielu ślubach, ale wciąż poszukujemy nowych kadrów – w końcu po to płacicie za zdjęcia – żeby fotograf ślubny pokazał sytuację tak, jak nikt inny.

   

  Po trzecie – bezpieczeństwo. Fotograf ślubny bez backupu to jak kierowca bez piątego koła albo szpital bez generatora prądu. Podczas reportażu ślubnego nasze aparaty w czasie rzeczywistym tworzą kopię zapasową zdjęć (na dwóch kartach pamięci). 

  Dodatkowo po weselu cały reportaż przechowujemy na trzech różnych dyskach twardych.

   

  Po czwarte – profesjonalna fotografia ślubna, czyli ubieramy się elegancko, jedynie aparaty zdradzają, że nie jesteśmy gośćmi na Waszym weselu 😉

  Ponadto posiadamy certyfikat uprawniający nas do fotografowania podczas mszy w kościele.

  FOTOGRAF ŚLUBNY BYDGOSZCZ

  Fotograf ślubny bydgoszcz to bardzo popularny zestaw słów, który pary młode wpisują w wyszukiwarkę, żeby znaleźć najlepszego fotografa na swój ślub w Bydgoszczy. Dlatego, żeby ułatwić Wam dotarcie do nas, napisaliśmy ten tekst, którego nie musicie już czytać 😉

  Nas, czyli do kogo? Marlena i Bartek, miło nam 🙂 

  Jesteśmy duetem fotografów ślubnych, mieszkamy w Bydgoszczy, ale ponad połowę fotografii ślubnej tworzymy w Warszawie i całym województwie Mazowieckim, Gdańsku (Trójmieście), Toruniu, Poznaniu i w wielu innych miejscowościach województwa kujawsko-pomorskiego, pomorskiego i wielkopolskiego.

  Fotografią ślubną zajmujemy się od 4 lat, przez ten czas, odkrywaliśmy nowe tajniki fotografii ślubnej, udoskonalając nasz warsztat, aby zdjęcia ślubne z ceremonii i wesela spełniały Wasze oczekiwania.

  DUET FOTOGRAFÓW Z BYDGOSZCZY - CZYLI PO CO MI DWÓCH FOTOGRAFÓW?

  Często zastanawiacie się czy warto zapłacić więcej i wziąć dwóch fotografów na swój ślub. Od razu mówimy, że bez względu na to jak duże macie wesele, czy jest to 40, czy 200 gości, warto nawiązać współpracę z duetem; oto dlaczego:

  Duet fotografów jest w stanie zrobić dwa razy więcej zdjęć niż jeden fotograf, co skutkuje większą szansą na ciekawsze ujęcie.

  Co więcej, dwie osoby, to również dwie odmienne wizje – różne spojrzenia na daną sytuację, inne kadrowanie itd.

   

  Ponadto jeśli dwóch fotografów jest duetem mieszanym (damsko-męskim) sprawia to, że fotoreportaż ze ślubu i wesela staje się ciekawszy, bardziej zróżnicowany – kobieta zauważa inne rzeczy niż mężczyzna.

   

  Dwie różne perspektywy w tym samym momencie to coś, co jest w stanie zagwarantować tylko dwóch fotografów pracujących razem. Taka fotografia ślubna jest ciekawsza i bardziej bezpieczna. Jakbyście chcieli poczytać o tym więcej to w linku poniżej znajdziecie dedykowany wpis pt. 5 powodów, dla których warto wybrać dwóch fotografów na ślub: https://strzelcywyborowi.pl/dwoch-fotografow-slub/

  ZDJĘCIA ŚLUBNE BYDGOSZCZ

  Zdjęcia ślubne Bydgoszcz, czyli czego możecie się po nas spodziewać?

  To fotografie od przygotowań, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej i wesela, a także zdjęcia podczas sesji plenerowej w trakcie zabawy weselnej, gdzie macie chwilę tylko dla siebie. To właśnie wtedy najczęściej powstają najlepsze zdjęcia ślubne z tego dnia.

  Otrzymacie od nas setki zdjęć, na których zobaczycie detale ślubne, takie jak bukiet, podwiązkę, kolczyki, perfumy, muszkę, spinki. Pokażemy też Wasze emocje niepewności i ekscytacji, gdy będziecie ubierać się do ślubu. 

  Zrobimy Wam zdjęcia jak się śmiejecie, płaczecie, jesteście zaskoczeni, zdenerwowani, wzruszeni. Sfotografujemy Waszych gości w wesołych rozmowach przy stołach, toastach i podczas szalonej zabawy na parkiecie, ale bez obaw, nigdy “przy kotlecie” 😉

  Nasze aparaty uchwycą też momenty nieoczywiste, jak pieska swobodnie dreptającego po mieszkaniu podczas błogosławieństwa czy śmieszne rysunki na lodówce.

  Zdjęcia z Waszego ślubu będą różnorodne, pełne emocji i nie raz Was zaskoczą.

  FOTOGRAF ŚLUBNY BYDGOSZCZ CENA

  Organizując wesele na pewno zastanawiacie się ile kosztuje fotograf ślubny w Bydgoszczy lub w kujawsko-pomorskim.

  Ceny są bardzo różne, bo fotografia ślubna ma to do siebie, że przyciąga wielu amatorów, studentów i wszystkich innych, którzy kupili lustrzankę. Dla nich każde 100 zł to wartość dodana, bo w końcu nie dość, że zarabiają, to jeszcze robią to, co lubią. Schody zaczynają się, gdy tych ślubów jest coraz więcej i godziny przy komputerze podczas obróbki się wydłużają i zajmują znaczną część dnia. Wówczas pojawia się ból i w tym momencie wchodzi profesjonalna fotografia ślubna.

  Dlatego cennik fotografii ślubnej na rynku w kujawsko-pomorskim może zaczynać się już od powiedzmy 500 zł. Są też oferty za 1000-2500 zł, najczęściej takie ceny oferują niedoświadczeni fotografowie

  3000-3500 zł to takie minimum, które fotograf ślubny powinien mieć w swojej ofercie, żeby móc legalnie prowadzić firmę, kupić dobry sprzęt itd. Oczywiście cena zależy również od usług, które wybierzecie – przygotowania ślubne, sesja ślubna w innym dniu, fotoksiążka, odbitki, pendrive itd. 

  Nasz cennik ślubny na Bydgoszcz i całe kujawsko-pomorskie poznacie, gdy do nas napiszecie 😉

  strzelcy wyborowi | FOTOGRAFIA ŚLUBNA KUJAWSKO-POMORSKIE | FOTOGRAF ŚLUBNY BYDGOSZCZ | DUET FOTOGRAFÓW ŚLUBNYCH | DWÓCH FOTOGRAFÓW | BYDGOSZCZ | WARSZAWA | GDAŃSK | POZNAŃ | TORUŃ | TRÓJMIASTO | GDYNIA | SOPOT