fotograf na komunie bydgoszcz torun wloclawek kujawsko pomorskie strzelcy wyborowi FOTOGRAF NA
1 KOMUNIĘ ŚWIĘTĄ
FB IN

FOTOGRAF NA komunię, czyli co od nas otrzymasz?

Twoje dziecko będzie wyglądać pięknie. Spośród wielu zdjęć wybierzemy te z jego najlepszą miną i pozą.

Dostaniesz skrupulatnie ułożone zdjęcia, które stworzą całą historię, która nie nudzi, a którą ogląda się z przyjemnością.

Oprócz historii ze zdjęć, otrzymasz również zdjęcia portretowe Twojego dziecka, które możesz wydrukować i włożyć do albumu albo powiesić na ścianie.

Dostaniesz odbitki w ozdobnym opakowaniu gotowe do włożenia do albumu lub w ramkę.

fotograf na komunie bydgoszcz torun wloclawek kujawsko pomorskie strzelcy wyborowi
fotograf na komunie bydgoszcz torun wloclawek kujawsko pomorskie strzelcy wyborowi

OFERTA FOTOGRAFII KOMUNIJNEJ

OFERTA DLA GRUP

Fotografujemy na zlecenie rodziców wszystkich dzieci uczestniczących w pierwszej komunii świętej.

Zdjęcia rozpoczynają się od nabożeństwa przed kościołem, w tym momencie, oprócz reportażu powstają portrety każdego dziecka.

Następnie podczas mszy świętej wykonujemy zdjęcia portretowe dzieci w ławkach oraz podczas przyjmowania pierwszej komunii świętej.

Na koniec robimy zdjęcia grupowe każdej klasy.

OFERTA INDYWIDUALNA

Skupimy się na fotografowaniu tylko Twojego dziecka oraz rodziny.

Pełen pakiet obejmuje fotoreportaż już od przygotowań w domu, z mszy świętej, podczas rodzinnej uroczystości w restauracji, pamiątkowe zdjęcia z rodziną oraz portrety dziecka.

Jeśli jednak chcesz zdjęcia tylko z części ww. wydarzeń to również jest to możliwe – kwestia indywidualnych ustaleń.

Podczas reportażu stawiamy na naturalność, nie reżyserujemy przebiegu wydarzeń; jedyne wskazówki jakie od nas otrzymasz to te podczas zdjęć pozowanych – rodzinnych.

fotograf na komunie bydgoszcz torun wloclawek kujawsko pomorskie strzelcy wyborowi

SESJA KOMUNIJNA

Na sesję komunijną wybieramy się tuż po mszy albo podczas uroczystości w restauracji. Najczęściej jest to park lub las. Podczas takiej sesji sfotografujemy Twoje dziecko w kilku różnych pozach oraz wykonamy zdjęcia z całą rodziną, w różnych konfiguracjach (rodzice, dziadkowie, chrzestni, wujostwo, kuzyni itd.)

fotograf na komunie bydgoszcz torun wloclawek kujawsko pomorskie strzelcy wyborowi
fotograf na komunie bydgoszcz torun wloclawek kujawsko pomorskie strzelcy wyborowi

ZDJĘCIA Z KOMUNII

Zdjęcia z komunii otrzymasz w formie cyfrowej do pobrania z dysku internetowego (w chmurze) – w dwóch rozdzielczościach:

 – w mniejszej (na social media) 

– w pełnej (do dużych wydruków).

Zdjęcia dostaniecie również w formie odbitek w formacie 15×23, gotowe do wklejenia do albumu lub wstawienia w ramkę.

FOTOGRAF NA komunię - czy warto zapłacić WIĘCEJ?

Możliwe, że szukasz fotografa na komunię, bo…tak się przyjęło, ale po głowie chodzi Ci myśl typu: “a po co komu fotograf na komunię? Przecież każdy z rodziny cyknie parę zdjęć smartfonem, zbierze się to wszystko do kupy i będzie fajna pamiątka za darmo.” Brzmi jak anty-reklama profesjonalnej fotografii…ale czy na pewno?

Fotografia to nie zwykłe wciśnięcie guzika, to pomysł, złapanie światła, zbudowanie historii z pojedynczych zdjęć, widzenie kadru, zanim wciśnie się przycisk, lata doświadczeń no i w końcu przyziemne – sprzęt – drogi, profesjonalny, często w cenie kilkuletniego samochodu, przy którym smartfony nie mają szans.

Wpisując w wyszukiwarkę frazę “fotograf na komunię”, wyskoczy Ci mnóstwo fotografów, oferujących różne ceny. Niech Twoim głównym argumentem nie będzie kwota, bo chyba nie chcesz mieć średnich/słabych zdjęć, z wydarzenia, które jest tylko raz w życiu

fotograf na komunie bydgoszcz torun wloclawek kujawsko pomorskie strzelcy wyborowi
fotograf na komunie bydgoszcz torun wloclawek kujawsko pomorskie strzelcy wyborowi

KIM JEST WASZ FOTOGRAF NA komuniĘ?

Kim jest Wasz fotograf na komunię, a właściwie kim są, bo Strzelcy Wyborowi to duet fotografów z Bydgoszczy – Marlena i Bartek 😉

Mamy bogate doświadczenie w fotoreportażu, szczególnie w najbardziej rozbudowanej tematycznie uroczystości jakim jest ślub i wesele. 

Taki typ reportażu zawiera wszystko – łapanie chwil takimi jakimi są, zdjęcia detali oraz sesje portretowe. To wszystko fotografujemy również na uroczystości  Pierwszej Komunii Świętej.

Umiemy fotografować w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.

Posiadamy sprzęt najwyższej klasy – bezlusterkowce Sony z bardzo jasnymi obiektywami. To wszystko gwarantuje, że klimat Pierwszej Komunii Świętej zostanie wiernie oddany na zdjęciach.

JESZCZE WIĘCEJ ZDJĘĆ Z KOMUNII, czyli PRÓBKA NASZYCH MOŻLIWOŚCI

FOTOGRAF NA komunię bydgoszcz cena

Bardzo byśmy chcieli zaoszczędzić Twój czas i podać cenę fotografa na komunię, ale nie da się ustalić jednej konkretnej kwoty, ponieważ jest mnóstwo zmiennych, które wpływają na wycenę. 

Zależy czy szukasz fotografa dla wszystkich dzieci przystępujących do komunii czy wolisz indywidualne zdjęcia z komunii tylko Twojego dziecka oraz z jakich części uroczystości chciałbyś dostać zdjęcia.

Napisz do nas lub zadzwoń, a my przygotujemy ofertę specjalnie pod Twoje potrzeby.

formularz kontaktowy

  Adres e-mail

  Numer telefonu

  Termin:

  Miejsce:

  Ilość dzieci:

  Twoja wiadomość do nas:

  Jak na nas trafiłeś/aś?
  FacebookInstagramGoogleZ polecenia

  FOTOGRAF NA KOMUNIĘ BYDGOSZCZ | FOTOGRAF KOMUNIA TORUŃ | FOTOGRAFIA KOMUNIJNA BYDGOSZCZ | ZDJĘCIA Z KOMUNII WŁOCŁAWEK | SESJA KOMUNIJNA BYDGOSZCZ | ZDJĘCIA Z KOMUNII