fotograf na studniówkę Bydgoszcz FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ FB IN

JAKIE ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI DOSTANIEcie?

Będziecie ładnie wyglądać – robimy zdjęcia tylko wtedy, gdy prezentujecie się atrakcyjnie – zero zdjęć przy kotlecie 😉

 

Każdy z Was znajdzie się na zdjęciach –  bez względu na to czy będziecie siedzieć przy stole, tańczyć poloneza czy szaleć na parkiecie – znajdziemy Was 😉

Naturalne ujęcia – łapiemy najlepsze momenty, które oddadzą klimat Waszej imprezy. Pozostajemy niewidoczni na tyle ile to możliwe.

Film look – nasza autorska obróbka sprawi, że Wasze zdjęcia będą miały piękne kolory. W każdym zdjęciu dostosowujemy jasność, kontrasty, cienie, światła, temperaturę i nadajemy stworzoną przez nas mieszankę kolorów, a wszystko to na specjalnym, fotograficznym monitorze, gwarantującym wierne oddanie barw.

FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ - to my

Cześć! Tu Strzelcy Wyborowi, czyli Marlena i Bartek 😉 Jesteśmy duetem fotografów z Bydgoszczy. Mamy duże doświadczenie z imprez klubowych oraz bardziej formalnych uroczystości jak śluby i wesela
Umiemy fotografować w każdych, nawet tych najtrudniejszych warunkach oświetleniowych.
Posiadamy sprzęt najwyższej klasy – bezlusterkowce Sony z bardzo jasnymi obiektywami. To wszystko gwarantuje, że klimat Waszej studniówki zostanie wiernie oddany na zdjęciach.

CZYM CHARAKTERYZUJE SIĘ NASZA FOTOGRAFIA STUDNIÓWKOWA?

To przede wszystkim różnorodność kadrów, bo we dwoje widzimy więcej – w tym samym momencie fotografujemy Was z różnej perspektywy

Dostajecie w ten sposób więcej niż typowe ujęcia; gdy wjeżdża tort, macie nie tylko zdjęcia tortu, ale też Wasze reakcje. Podobnie jest podczas przemówień i zabaw – tworzymy różne kadry – wieloplany, portrety, detale, żeby powstała całość, która opowie historię z tego dnia.

Zrobimy Wam zdjęcia pozowane na ściance, w dowolnej konfiguracji – solo, parami, grupą itd.

Kolorystyka naszych zdjęć ma charakter filmowy (tzw. film look).

FOTOGRAF STUDNIÓWKA BYDGOSZCZ CENA

Możliwe, że właśnie taką frazę wpisaliście w wyszukiwarkę, będąc ciekawymi, ile kosztuje fotograf na studniówkę w Bydgoszczy.
Od razu powiemy, że jeśli chcecie tanio, to…nie u nas 😉 Ładne zdjęcia to mieszanka talentu, doświadczenia i profesjonalnego sprzętu, dlatego to musi kosztować więcej. Oczywiście, że znajdziecie tańsze oferty, ale pamiętajcie, że idziecie wtedy na ustępstwa – najczęściej w jakości zdjęć. 

Zobaczcie poniżej wiadomość jaką dostaliśmy od pewnego studniówkowicza, ku przestrodze: 

Zatem nie oszczędzajcie na pamiątce z wydarzenia, które macie raz w życiu.
Okej, wracając do pytania – ile kosztuje dobry fotograf na studniówkę w Bydgoszczy? Dokładny cennik zależny jest od ilości osób – im więcej, tym taniej, zatem cena ustalana jest indywidualnie. Napiszcie do nas, to prześlemy konkrety 😉

JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA Z NAMI?

Jeśli spodobało Wam się nasze portfolio to następnym krokiem jest napisanie do nas wiadomości; możecie to zrobić TUTAJ albo na Facebooku lub Instagramie.

Będziemy potrzebować od Was takich informacji:

 1. gdzie i kiedy odbędzie się studniówka
 2. ile klas mamy sfotografować (a może całą szkołę)
 3. ile par będzie na studniówce

Gdy mamy już ustalone szczegóły podpisujemy z Wami umowę.

Fotografujemy do godziny 1:00

Następnym krokiem jest selekcja i obróbka zdjęć. Wybieramy tylko takie fotografie, na których wyglądacie korzystnie.

Każde wybrane zdjęcie poddajemy obróbce, dostosowujemy jasność, kontrasty, cienie, światła, temperaturę zdjęcia i nadajemy mu nasze autorskie kolory (wspomniany film look).

Zdjęcia przekazujemy Wam w ciągu 30 dni w formie linku do galerii online.

To co widzimy się? 😉

zdjęcia ze studniówki, czyli PRÓBKA NASZYCH MOŻLIWOŚCI

formularz kontaktowy

  Adres e-mail

  Numer telefonu

  Termin:

  Miejsce:

  Ilość par:

  Twoja wiadomość do nas:

  Jak na nas trafiłeś/aś?
  FacebookInstagramGoogleZ polecenia

  FOTOGRAF STUDNIÓWKA BYDGOSZCZ | FOTOGRAF NA STUDNIÓWKĘ BYDGOSZCZ | FOTOGRAFIA STUDNIÓWKOWA CENA | CENNIK | ZDJĘCIA STUDNIÓWKA | ZDJĘCIA ZE STUDNIÓWKI