OFERTA

CHCECIE MIEĆ PIĘKNĄ HISTORIĘ NA ZDJĘCIACH Z WASZEGO ŚLUBU? 

DOBRZE TRAFILIŚCIE!

Jesteśmy Strzelcy Wyborowi…czyli Marlena i Bartek. Tworzymy duet fotografów ślubnych z Bydgoszczy, pracujemy w całej Polsce. Chcemy, żeby zdjęcia przez nas wykonane były dla Was niezapomnianą pamiątką, która pozostanie w Waszych rodzinach na pokolenia.

Jak wygląda nasza fotografia ślubna?

To przede wszystkim mało ustawianych poz, skupiamy się na fotoreportażu, czyli łapaniu chwil takimi jakimi są. Naturalna, to przymiotnik, który dobrze określa naszą fotografię ślubną. Robimy dużo zdjęć nietypowych, szukamy geometrii, iluzji optycznych, lubimy wieloplany. 

Naszym ulubionym stylem ślubu i wesela jest styl boho, rustykalny, więc jeśli jest Wam on bliski, to z pewnością się dogadamy i wiernie oddamy klimat na zdjęciach.

PRÓBKA NASZYCH MOŻLIWOŚCI

ZA CO PŁACICIE

dwóch fotografów na ślub i wesele bydgoszcz

DWOJE FOTOGRAFÓW

W tym samym momencie pokazujemy Waszą historię z różnej perspektywy, bo we dwoje widzimy więcej.

Każdy fotograf to nieco inne spojrzenie – zapewniamy w ten sposób różnorodność kadrów.

Jako duet mieszany, możemy być w tym samym czasie podczas przygotowań w różnych miejscach; Marlena z Panną Młodą, a Bartek z Panem Młodym

ZDJĘCIA TEGO SAMEGO DNIA

Gdy obudzicie się nazajutrz po weselu zobaczycie kilka najlepszych zdjęć z przygotowań, ślubu, wesela lub sesji w plenerze i będziecie mogli pokazać zdjęcia rodzinie i znajomym. 

Dzięki temu, że pracujemy we dwoje możemy stworzyć stories na Instagramie jeszcze podczas wesela.

NIECODZIENNE UJĘCIA

Sfotografowaliśmy już mnóstwo ślubów, ale za każdym razem szukamy czegoś co pozwoli nam pokazać znaną wszystkim scenę w inny sposób – niecodzienne tła, geometrie, iluzje optyczne, postacie ułożone w niepowtarzalny sposób itd.

Tak, my się tym jaramy – można to rozpoznać, widząc nas uśmiechających się do aparatu, gdy oglądamy zrobione właśnie zdjęcie 😉

czy warto wybrać dwóch fotografów na ślub

BEZPIECZEŃSTWO

Wasze zdjęcia są bezpieczne,  bo już w momencie fotografowania każde z nas tworzy automatyczną kopię zapasową na drugiej karcie pamięci w aparacie.

Po powrocie z wesela zgrywamy cały materiał na dwa różne dyski twarde i przechowujemy go jeszcze miesiąc po oddaniu Wam zdjęć.

PROFESJONALIZM

Wysoka kultura osobista i elegancki ubiór, sprawią, że gdyby nie aparaty pomyślelibyście, że jesteśmy Waszymi gośćmi.

Wiemy również jak zachowywać się podczas ceremonii ślubnej – posiadamy certyfikat o odbytym szkoleniu w Kurii Toruńskiej.

NATURALNOŚĆ

Nie reżyserujemy przebiegu Waszego ślubu – podczas całego reportażu pozostajemy niewidoczni na tyle, ile to możliwe, skupiamy się na łapaniu chwil takimi jakimi są.
Jesteśmy obserwatorami zdarzeń gotowymi na odpowiedni moment.
Na sesji plenerowej stawiamy na naturalność; ale bez obaw, podpowiemy co i jak.

CO MÓWIĄ O NAS NASZE PARY

Strzelcy Wyborowi fotograf ślubny opinie

Marlena i Bartek są nie tylko świetnymi fotografami ale przede wszystkim przesympatyczną wyluzowaną parą która jest mega profesjonalna w tym co robi. To co nas urzekło — oni naprawdę chcą poznać osoby które fotografują, zrozumieć kim jesteśmy, co lubimy a czego nie, i jak wyobrażamy sobie te zdjęcia. Na maksa indywidualne podejście! Przy tym oczywiście rekomendują swoim profesjonalnym okiem, ale nigdy nie narzucają! Od naszego ślubu minęły 3 lata a właśnie spotkaliśmy się na kolejną sesję, tym razem rodzinną. Zawsze ogrom serca i sympatii z ich strony ❤️❤️❤️ Oprócz tego zawsze miło ich spotkać na ślubach naszych znajomych, którzy byli zachwyceni zdjęciami z naszego ślubu i nam strzelców „podkradli” 😉 polecam gorąco tych allegrowiczów!

Diana & Sebastian

Strzelcy Wyborowi to rewelacyjnie zgrany duet fotografów. Marlena i Bartek z pomysłem podchodzą do sesji. Relacja z Nimi podczas współpracy jest swobodna, dzięki czemu łatwiej jest zapomnieć o tym, że cały czas do nas "strzelają" ✌️😀 Gotowi są przejechać kilometry, żeby od bladego świtu łapać pierwsze promienie słońca. Dbają o wiele aspektów, żeby para była zadowolona z efektów końcowych. My jesteśmy bardzo! ❤ Polecamy współpracę ze Strzelcami !

Joanna & Marcin

Bardzo dobrze współpracowało mi się ze Strzelcami. 🙂 Kreatywny, profesjonalny i doskonale zgrany duet, który jednocześnie pomaga i nakierowuje na jak najlepsze ujęcia jak i daje przestrzeń na spontaniczność i intymność. Zdecydowanie polecam! 🙂

Kuba

Młodzi, utalentowani, kreatywni, serdeczni i pozytywni ludzie. Widać, że wkładają dużo serca w to co robią, chociażby po takich szczegółach jak forma w jakiej dostaliśmy wszystkie gadżety ślubne (fotoksiążka, odbitki, zdjęcia w formie cyfrowej). No a do tego fakt, że pracują w duecie, dzięki czemu nic nie umknie ich uwadze. Serdecznie polecam! 🙂

Martyna & Tomasz

Super współpraca! Pełnia energii i profesjonalizmu - osobiście nie cierpię stać przed obiektywem, a z Marleną i Bartkiem przeżyliśmy sesję bezproblemowo 😅 w efekcie dostaliśmy wspaniałe zdjęcia które ujmują ogrom emocji, zarówno w kościele, na sesji jak i na sali weselnej. Album również bez zarzutów 😊 w życiu nie wybralibyśmy samo odpowiednich kilkudziesięciu zdjęć z tylu różnych świetnych. Dziękujemy! ❤❤❤❤❤

Michalina & Łukasz

Pełen profesjonalizm! Podczas uroczystości znikają w tłumie, a po kilku tygodniach podsyłają przepiękne zdjęcia. Super atmosfera współpracy - jeśli nie jesteście obyci z obiektywem, to obiektywy Strzelców nie gryzą. Polecam najmocniej ten duet wszystkim, który nie chcą martwić się o jakość utrwalenia najważniejszych momentów w ich życiu. Tej parze można zaufać 🙂

Joanna & Błażej

Strzelcy spisali się na medal! Świetne zdjęcia, profesjonalne podejście, dotrzymywanie terminów, nienachalna obróbka, dobry stosunek ceny do jakości (szczególnie biorąc pod uwagę, że strzelców jest dwóch). Serdecznie polecam, jeśli tylko będę potrzebował fotografów, na pewno skorzystam ponownie z ich usług.

Anastazja & Antoni

Młodzi i utalentowani! Sympatyczni i profesjonalni z rewelacyjnym gustem. Świadomi trendów, jeśli chodzi o kolorystykę, kadry, ujęcia. Strzelcy Wyborowi spełniają marzenia o zdjęciach jak z okładki Vogue. [...] Na efekty ich pracy czekaliśmy niecierpliwie, podobnie jak cała rzesza naszych gości, która w przerwach od parkietu zapytywała z podziwem, gdzie znaleźliśmy takich fotografów. Sesja poślubna to już zwieńczenie ich doskonałych umiejętności. Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, wprawiły w osłupienie i przełamały lęk przed obiektywem 😉. Strzelcy Wyborowi, jesteście wybornym strzałem w fotografii! Dziękujemy!

Julia & Tomasz

Od czego tu zacząć… wspaniali ludzie! Niesamowicie kontaktowi, przesympatyczni, a przede wszystkim profesjonalni i z pasją do swojego zawodu. [...] Już ich poświęcenie na znalezienie idealnego miejsca wzbudziło ogromny podziw i sami z chęcią uczestniczyliśmy w tej przygodzie (którą będziemy wspominać z sentymentem przez bardzo długi czas 😃). Jak jacyś czarodzieje sprawili, że wcale nie odczuwaliśmy stresu, a cała sesja minęła przyjemnie i równie dobrze mogłaby trwać sobie cały dzień. Do tej pory zachwycamy się efektami i wiemy jedno, że warto ich ze sobą pociągnąć nawet na koniec świata!

Natalia & Adam

Najlepsi z najlepszych! 🤩 Nawet nie wiadomo kiedy robią tak piękne zdjęcia które przekazują wszystko. Miło się wraca do wspomnień z taką jakością. Profesjonalizm pierwsza klasa! Polecam z całego serca! Najlepszy wybór! ❤️

Magda & Hubert

pakiety

Stworzyliśmy dla Was trzy pakiety, byście mogli wybrać opcję najlepiej dopasowaną do Was. To tylko nasza propozycja, żeby ułatwić Wam wybór, więc jeśli Wasze potrzeby są inne to napiszcie, a my dostosujemy do nich naszą ofertę.

 • Standard
  • Ceremonia
  • Wesele do 22:00
  • Sesja w dniu ślubu
  • 300 zdjęć
  • Dojazd na ślub i nocleg w cenie
  • Czas pracy w dniu ślubu - 8h
 • PREMIUM
  • Przygotowania
  • Błogosławieństwo
  • Ceremonia
  • Wesele do 00:30
  • Sesja w dniu ślubu
  • 500 zdjęć
  • Dojazd i nocleg w cenie
  • Czas pracy w dniu ślubu - 12h
  • 100 odbitek 15x23 w ozdobnym opakowaniu
 • EXCLUSIVE
  • Przygotowania
  • Błogosławieństwo
  • Ceremonia
  • Wesele do 00:30
  • Sesja w dniu ślubu
  • 600 zdjęć
  • Dojazd i nocleg w cenie
  • Czas pracy w dniu ślubu - 12h
  • 100 odbitek 15x23 w ozdobnym opakowaniu
  • Pendrive
  • Sesja ślubna w innym dniu

pomagamy

Doceniamy to, że mamy możliwość oglądać Wasze emocje i je fotografować. Dlatego chcemy pomóc tym, którzy zobaczyć tego co my – nie mogą.

Od każdej podpisanej umowy przekażemy 1% na FUNDACJĘ NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH LABRADOR – PIES PRZEWODNIK (0000153064)

formularz kontaktowy

  Cenę, którego pakietu chcecie poznać?
  STANDARDPREMIUMEXCLUSIVE  Jak na nas trafiliście?
  FacebookInstagramGoogleZ polecenia  FOTOGRAFIA ŚLUBNA OFERTA | FOTOGRAF ŚLUBNY BYDGOSZCZ CENNIK