Cześć! Chcemy być częścią Waszej historii.

Wyobraźcie sobie reportaż z Waszego ślubu, bogaty w ujęcia z różnych perspektyw, spójny kolorystycznie i z niecodziennymi kadrami.  Widzicie to?

To dobrze, bo taką właśnie historię dla Was stworzymy – pamiątkę na lata.

Jesteśmy Strzelcy Wyborowi i… strzelamy do ludzi na weselach ; )

Przygotowania

Na początku witamy się z Wami i Waszą rodziną. Następnie fotografujemy otoczenie i detale, dając Wam trochę czasu na oswojenie się z naszą obecnością. Przygotowania Panny Młodej zaczynamy fotografować, gdy makijaż jest już prawie gotowy. Gdy Pan Młody zakłada spinki do mankietów to moment, gdy wkraczamy do akcji. Jako duet mieszany jesteśmy w stanie sfotografować osobno przygotowania Panny Młodej oraz Pana Młodego, nawet w odrębnych lokalizacjach. Po przygotowaniach następuje moment błogosławieństwa, ale jeśli życzycie sobie być w tym szczególnym momencie tylko z najbliższą rodziną, to dyskretnie się wycofamy.

Ceremonia

Podczas ceremonii ślubnej poruszamy się cicho, tak żeby nie było nas widać. Pary często mówiły nam, że byliśmy prawie niezauważalni podczas całego ślubu. Posiadamy certyfikat Kurii Toruńskiej, potwierdzający odbycie kursu liturgicznego – dzięki temu wiemy w jakich momentach mszy fotografować, a w jakich się wycofać, okazując należyty szacunek. Cały czas jesteśmy czujni – wiemy, że takie krótkie momenty, jak ten na zdjęciu, są dla Was bardzo ważne. Obserwujemy wszystko dookoła – na zdjęciach, które otrzymacie znajdzie się również wystrój kościoła oraz Wasi goście.

Wesele

Na weselu jesteśmy z Wami od początku do oczepin.Najczęściej po pierwszym tańcu i obiedzie proponujemy krótką sesję plenerową w okolicy.Zdjęcie grupowe z całą rodziną wykonujemy w porze, która najlepiej Wam pasuje.Staramy się być wszędzie, gdzie coś się dzieje, ale także często fotografujemy w miejscach lub momentach, których paradoksalnie nikt by nie zauważył np. babcia, która z dumą zza stołu obserwuje Was – tańczących na parkiecie.Przestajemy fotografować, gdy nadchodzi pora posiłku – dbamy o to, żeby każdy wyglądał na zdjęciach jak najatrakcyjniej.

Opinie naszych Par

Od czego tu zacząć… wspaniali ludzie! Niesamowicie kontaktowi, przesympatyczni, a przede wszystkim profesjonalni i z pasją do swojego zawodu. Pomimo naszych braków (jako modeli) stworzyli cudowne zdjęcia. Już ich poświęcenie na znalezienie idealnego miejsca wzbudziło ogromny podziw i sami z chęcią uczestniczyliśmy w tej przygodzie (którą będziemy wspominać z sentymentem przez bardzo długi czas 😀). Jak jacyś czarodzieje sprawili, że wcale nie odczuwaliśmy stresu, a cała sesja minęła przyjemnie i równie dobrze mogłaby trwać sobie cały dzień.Do tej pory zachwycamy się efektami i wiemy jedno, że warto ich ze sobą pociągnąć nawet na koniec świata! Z nimi żadna sesja nie jest straszna więc nie ma nad czym się zastanawiać tylko po prostu wybrać Strzelców Wyborowych i czekać na wspaniałe wyniki ich pracy! Dziękujemy
Natalia i Adam
Najlepszy zespół fotografów jaki kiedykolwiek spotkałam. Pracę Marleny i Bartka mieliśmy przyjemność zobaczyć przed Naszym ślubem, na innym ślubie. Jak się okazało, nie było to przypadkowe spotkanie. Już wtedy spodobała Nam się praca tych dwojga. 😀 Byli wszędzie, ale jakby niezauważalni. Ich zdjęcia są doskonałym uchwyceniem spontanicznych chwil. Współpraca z Nimi jest bardzo przyjemna. Są pomocni i co najważniejsze kreatywni. W granicach rozsądku wydaje mi się,że nie ma dla Nich granic, aby osiągnąć wspaniałe ujęcie. My jeszcze nie raz skorzystamy z ich pomocy, aby uwiecznić piękne chwile na fotografii. Polecamy! Milena I Jakub.
sesja ślubna plenerowa Pałac Lubostroń fotografia ślubna Bydgoszcz Strzelcy Wyborowi
Milena i Jakub
Młodzi i utalentowani! Sympatyczni i profesjonalni z rewelacyjnym gustem. Świadomi trendów, jeśli chodzi o kolorystykę, kadry, ujęcia.Strzelcy Wyborowi spełniają marzenia o zdjęciach jak z okładki Vogue. Podczas ceremonii i wesela niewidocznie, i skromnie uwieczniają najdrobniejszy szczegół tego ważnego dnia. Na efekty ich pracy czekaliśmy niecierpliwie, podobnie jak cała rzesza naszych gości, która w przerwach od parkietu zapytywała z podziwem, gdzie znaleźliśmy takich fotografów. Sesja poślubna to już zwieńczenie ich doskonałych umiejętności. Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, wprawiły w osłupienie i przełamały lęk przed obiektywem ;). Strzelcy Wyborowi, jesteście wybornym strzałem w fotografii! Dziękujemy!
sesja ślubna w pałacu romantycznym w turznie
Julia i Tomek

FOTOKSIĄŻKI, KTÓRE DLA WAS TWORZYMY…

 

W pakiecie Premium oraz Exclusive otrzymujecie od nas profesjonalną fotoksiążkę:

  • drukowaną na maszynach HP Indigo, gwarantujących profesjonalny, fotograficzny efekt
  • przy wykorzystaniu papieru felix Schoeller – mocno przypominającego papier jedwabny
  • oprawioną w płótno o kolorze, który wybieracie Wy.
  • z historią ułożoną przez nas

DO PACZEK WKŁADAMY TEŻ NASZE SERCA.

Nasza praca nie zaczyna i nie kończy się w dniu Waszego ślubu. Chcemy by przesyłki, które otrzymujecie od nas dwa miesiące po ślubie cieszyły Was niczym prezent niespodzianka.

Wybierzcie swój plan idealny

STANDARD

PREMIUM

EXCLUSIVE

Pomagamy

Kochamy swoją pracę i doceniamy to, że mamy możliwość oglądać Wasze emocje i je fotografować.Dlatego chcemy pomóc tym, którzy zobaczyć tego co my – nie mogą. Od każdej podpisanej umowy przekażemy 1% na FUNDACJĘ NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH LABRADOR – PIES PRZEWODNIK (0000153064)

KONTAKT

Skontaktuj się z nami

kontakt@strzelcywyborowi.pl

+48 737474074

.cata-page-title, .page-header-wrap {background-color: #e49497;}.cata-page-title, .cata-page-title .page-header-wrap {min-height: 250px; }.cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .title-subtitle *, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs, .cata-page-title .page-header-wrap .pagetitle-contents .cata-breadcrumbs *, .cata-page-title .cata-autofade-text .fading-texts-container { color:#FFFFFF !important; }