fbpx

Cześć! Chcemy być częścią Waszej historii.

Wyobraźcie sobie reportaż z Waszego ślubu, bogaty w ujęcia z różnych perspektyw, spójny kolorystycznie i z niecodziennymi kadrami.
Widzicie to? To dobrze, bo taką właśnie historię dla Was stworzymy – pamiątkę na lata.
Jesteśmy Strzelcy Wyborowi i…

strzelamy do ludzi na weselach ; )

DWOJE FOTOGRAFÓW

We dwoje widzimy więcej - w tym samym momencie pokazujemy Waszą historię z różnej perspektywy. Każdy fotograf to nieco inne spojrzenie - zapewniamy w ten sposób różnorodność kadrów.
Jako duet mieszany, możemy być w tym samym czasie podczas przygotowań w różnych miejscach; Marlena z Panną Młodą, a Bartek z Panem Młodym.

PROFESJONALIZM

Wiemy jak zachowywać się podczas ceremonii ślubnej - zostaliśmy w tym zakresie przeszkoleni przez Kurię. Nasz ubiór będzie elegancki - gdyby nie aparaty pomyślelibyście, że jesteśmy Waszymi gośćmi.

BEZPIECZEŃSTWO

Jednocześnie fotografujemy 4 aparatami, na każdym z nich zapisujemy dane na 2 kartach pamięci, tworząc automatyczną kopię zapasową już podczas reportażu.
Posiadamy sprzęt najwyższej klasy - lustrzanki Nikon i bezlusterkowce Sony oraz cały potrzebny osprzęt - lampy błyskowe, statywy oświetleniowe, softboxy i wiele innych.
Aż do momentu przekazania Wam materiału, zdjęcia przechowamy na 3 różnych dyskach twardych.

NATURALNOŚĆ

Podczas całego reportażu pozostajemy niewidoczni na tyle, ile to możliwe i nie reżyserujemy przebiegu Waszego ślubu.
Jesteśmy obserwatorami zdarzeń gotowymi na odpowiedni moment.
Na sesji plenerowej stawiamy na naturalność; ale bez obaw, podpowiemy co i jak.

Do paczek wkładamy też nasze serca...

 • Nasza praca nie zaczyna i nie kończy się w dniu Waszego ślubu. Chcemy by przesyłki, które otrzymujecie od nas dwa miesiące po ślubie cieszyły Was niczym prezent niespodzianka.

Fotoksiążki, które dla Was tworzymy...

W pakiecie Premium oraz Exclusive otrzymujecie od nas profesjonalną fotoksiążkę:
 • drukowaną na maszynach HP Indigo, gwarantujących profesjonalny, fotograficzny efekt
 • przy wykorzystaniu papieru felix Schoeller – mocno przypominającego papier jedwabny
 • oprawioną w płótno o kolorze, który wybieracie Wy.
 • z historią ułożoną przez nas

Planner ślubny i Wasza strona internetowa

W pakiecie Premium oraz Exclusive czeka na Was planner ślubny oraz Wasza strona internetowa, a tam:
 • organizer ślubny – dzięki któremu ustalicie swój plan dnia, rozdysponujecie budżet, oraz określicie listę gości
 • mapa dojazdu, by goście nie mieli problemu z dotarciem na Wasz ślub
 • lista prezentów
 • blog
 • galeria zdjęć do podzielenia się z bliskimi
 • Organizer dla panny młodej, planner ślubny fotograf
 • organizer slubny

Opinie naszych par

Julia i Tomek

Młodzi i utalentowani! Sympatyczni i profesjonalni z rewelacyjnym gustem. Świadomi trendów, jeśli chodzi o kolorystykę, kadry, ujęcia.
Strzelcy Wyborowi spełniają marzenia o zdjęciach jak z okładki Vogue. Podczas ceremonii i wesela niewidocznie, i skromnie uwieczniają najdrobniejszy szczegół tego ważnego dnia. Na efekty ich pracy czekaliśmy niecierpliwie, podobnie jak cała rzesza naszych gości, która w przerwach od parkietu zapytywała z podziwem, gdzie znaleźliśmy takich fotografów. Sesja poślubna to już zwieńczenie ich doskonałych umiejętności. Efekty przerosły nasze najśmielsze oczekiwania, wprawiły w osłupienie i przełamały lęk przed obiektywem ;). Strzelcy Wyborowi, jesteście wybornym strzałem w fotografii! Dziękujemy!

Plener ślubny w Gdyni Orłowo przy wschodzie słońca strzelcy wyborowi

Asia i Marcin

Strzelcy Wyborowi to rewelacyjnie zgrany duet fotografów. Marlena i Bartek z pomysłem podchodzą do sesji. Relacja z Nimi podczas współpracy jest swobodna, dzięki czemu łatwiej jest zapomnieć o tym, że cały czas do nas “strzelają” ✌️😀 Gotowi są przejechać kilometry, żeby od bladego świtu łapać pierwsze promienie słońca. Dbają o wiele aspektów, żeby para była zadowolona z efektów końcowych. My jesteśmy bardzo!  Polecamy współpracę ze Strzelcami !

Sesja narzeczeńska w Czarnogórze

Natalia i Adam

Od czego tu zacząć… wspaniali ludzie! Niesamowicie kontaktowi, przesympatyczni, a przede wszystkim profesjonalni i z pasją do swojego zawodu. Pomimo naszych braków (jako modeli) stworzyli cudowne zdjęcia. Już ich poświęcenie na znalezienie idealnego miejsca wzbudziło ogromny podziw i sami z chęcią uczestniczyliśmy w tej przygodzie (którą będziemy wspominać z sentymentem przez bardzo długi czas ). Jak jacyś czarodzieje sprawili, że wcale nie odczuwaliśmy stresu, a cała sesja minęła przyjemnie i równie dobrze mogłaby trwać sobie cały dzień. Do tej pory zachwycamy się efektami i wiemy jedno, że warto ich ze sobą pociągnąć nawet na koniec świata! Z nimi żadna sesja nie jest straszna więc nie ma nad czym się zastanawiać tylko po prostu wybrać Strzelców Wyborowych i czekać na wspaniałe wyniki ich pracy! Dziękujemy 

Pakiety

Pakiety zostały zbudowane jako odpowiedź na oczekiwania par ślubnych. Jeśli jednak chcecie coś w nich zmienić, to napiszcie, a my dostosujemy ofertę do Waszych potrzeb. Cena jest uzależniona od daty ślubu, dlatego, żeby ją poznać, kliknijcie w przycisk “Sprawdź cenę”.

pakiet

pakiet

1.

STANDARD

 • Ceremonia
 • Wesele (do 0:30)
 • Sesja w dniu ślubu
 • 400 zdjęć w formie cyfrowej
 • Dojazd na ślub i nocleg w cenie
PAKIET

PAKIET

2.

PREMIUM

 • Przygotowania i błogosławieństwo
 • Ceremonia
 • Wesele (do 0:30)
 • Sesja w dniu ślubu
 • 600 zdjęć w formie cyfrowej
 • Fotoksiążka – 40 stron
 • Pendrive (spersonalizowany)
 • Planner ślubny i Wasza strona internetowa
 • Dojazd na ślub i nocleg w cenie
PAKIET

PAKIET

3.

EXCLUSIVE

 • Przygotowania i błogosławieństwo
 • Ceremonia
 • Wesele (do 0:30)
 • Sesja w dniu ślubu
 • 700 zdjęć w formie cyfrowej
 • Fotoksiążka – 50 stron
 • Pendrive (spersonalizowany)
 • Planner ślubny i Wasza strona internetowa
 • Sesja innego dnia
 • Dojazd na ślub i nocleg w cenie

Cena zawiera:

doświadczenie i umiejętności fotografów, czas pracy w dniu ślubu (max 12h) oraz podczas edycji zdjęć przy komputerze, zużycie sprzętu fotograficznego, dojazd, opłaty prowadzenia firmy i podatek, wydruk zdjęć, fotoksiążki, koszt pendrive, zapakowanie i ich wysyłkę oraz 1% ceny usługi dla Fundacji Na Rzecz Osób Niewidomych LABRADOR Pies Przewodnik.

Pomagamy

Kochamy swoją pracę i doceniamy to, że mamy możliwość oglądać Wasze emocje i je fotografować.

Dlatego chcemy pomóc tym, którzy zobaczyć tego co my – nie mogą.

Od każdej podpisanej umowy przekażemy 1% na FUNDACJĘ NA RZECZ OSÓB NIEWIDOMYCH LABRADOR – PIES PRZEWODNIK (0000153064)

Jak pracujemy?

 • Przygotowania

  Na początku witamy się z Wami i Waszą rodziną. Następnie fotografujemy otoczenie i detale, dając Wam trochę czasu na oswojenie się z naszą obecnością.Przygotowania Panny Młodej zaczynamy fotografować, gdy makijaż jest już prawie gotowy. Nasze aparaty uwiecznią również moment zakładania sukni, butów i biżuterii.Gdy Pan Młody zakłada spinki do mankietów to moment, gdy wkraczamy do akcji.Jako duet mieszany jesteśmy w stanie sfotografować osobno przygotowania Panny Młodej oraz Pana Młodego, nawet w odrębnych lokalizacjach.Po przygotowaniach następuje moment błogosławieństwa, ale jeśli życzycie sobie być w tym szczególnym momencie tylko z najbliższą rodziną, to dyskretnie się wycofamy.

 • Ceremonia

  Podczas ceremonii ślubnej poruszamy się cicho, tak żeby nie było nas widać. Pary często mówiły nam, że byliśmy prawie niezauważalni podczas całego ślubu.Posiadamy certyfikat Kurii Toruńskiej, potwierdzający odbycie kursu liturgicznego – dzięki temu wiemy w jakich momentach mszy fotografować, a w jakich się wycofać, okazując należyty szacunek.Cały czas jesteśmy czujni – wiemy, że takie krótkie momenty, jak ten na zdjęciu, są dla Was bardzo ważne.Obserwujemy wszystko dookoła – na zdjęciach, które otrzymacie znajdzie się również wystrój kościoła oraz Wasi goście.

 • Wesele

  Na weselu jesteśmy z Wami od początku do oczepin.Najczęściej po pierwszym tańcu i obiedzie proponujemy krótką sesję plenerową w okolicy.Zdjęcie grupowe z całą rodziną wykonujemy w porze, która najlepiej Wam pasuje.Staramy się być wszędzie, gdzie coś się dzieje, ale także często fotografujemy w miejscach lub momentach, których paradoksalnie nikt by nie zauważył np. babcia, która z dumą zza stołu obserwuje Was – tańczących na parkiecie.Przestajemy fotografować, gdy nadchodzi pora posiłku – dbamy o to, żeby każdy wyglądał na zdjęciach jak najatrakcyjniej.

Najczęściej zadawane pytania (FAQ)

Najbogatszy pakiet obejmuje pracę dwóch fotografów podczas przygotowań do ślubu, błogosławieństwa, ceremonii ślubnej, sesji w dniu ślubu, wesela oraz sesji plenerowej innego dnia.

Pracujemy do godziny 0:30 (maksymalnie 12 godzin).

Otrzymacie galerię zdjęć online, spersonalizowany pendrive ze zdjęciami w pełnej rozdzielczości, fotoksiążkę oraz osobisty planer ślubny wraz ze stroną internetową.

Jesteśmy elastyczni, więc jeśli chcecie, żeby fotoreportaż był krótszy / dłuższy lub po prostu chcielibyście coś zmienić, to na pewno dogadamy się przy kawce 😉

W zależności od pakietu – 400, 600 lub 700 zdjęć, ale często jest więcej.

Otrzymacie je na dysku internetowym w pomniejszonym rozmiarze dostosowanym do social mediów oraz w pełnej rozdzielczości na pendrivie.

Przyjeżdżamy do miejsca, w którym odbywają się przygotowania, witamy się z Wami i Waszą rodziną. Fotografujemy detale, a następnie Was.

Jesteśmy z Wami podczas ceremonii ślubnej w kościele/urzędzie stanu cywilnego.

Najczęściej po pierwszym tańcu i obiedzie zabieramy Was na krótką sesję plenerową.

Zostajemy z do oczepin.

Najlepszy moment to ten, gdy emocje pierwszego tańca już z Was zeszły i napełniliście się rosołkiem. Zabieramy Was na około 30 minut w jakieś pobliskie, urokliwe miejsce i tworzymy zdjęcia, które prawdopodobnie będą Waszymi faworytami w fotoksiążce.

Jeśli wybraliście również sesję plenerową innego dnia to wspólnie ustalamy termin. Często jest tak, że dopiero po ślubie wiecie kiedy będziecie dostępni – nie ma problemu – dajemy Wam aż 60 dni od daty ślubu na wykonanie sesji plenerowej.

Bez obaw, najważniejsza jest naturalność, rozmawiajcie z sobą, patrzcie sobie w oczy, dotykajcie i zapomnijcie, że jesteśmy. My zadbamy o to, żeby uchwycić Wasze emocje.

Jeśli będzie potrzeba, to oczywiście podpowiemy co i jak. Na luzie 🙂

Tak, bez obaw 😉 Zawsze zabieramy ze sobą dokumenty o tym świadczące.

Staramy nie rzucać się w oczy, przemieszczamy się cicho i z należytym respektem podchodzimy do  poszczególnych etapów mszy świętej. Pary często nam mówią, że prawie w ogóle nie było nas widać podczas ceremonii.

W przypadku pakietu premium oraz exclusive jesteśmy u Was 2-3h przed ceremonią, najczęściej jest to godzina 13:00.

Pracujemy maksymalnie do 0:30, dlatego prosimy, żeby wszystko co dla Was ważne, a co chcecie mieć na fotografiach, odbyło się przed tą godziną.

Komplet zdjęć wraz z fotoksiążką i pendrivem dostaniecie w ciągu dwóch miesięcy od daty ślubu (często udaje nam się szybciej).

Jesteśmy z Bydgoszczy, ale takie miasta jak Gdańsk (Trójmiasto), Szczecin, Suwałki, Olsztyn, Warszawa, Toruń, Łódź, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Zakopane nie są nam straszne. Krótko mówiąc – tak, dojedziemy wszędzie 🙂

Oczywiście, nie ma innej opcji 🙂

Nie. Zdjęcie niepoddane obróbce traktujemy jako niegotowe. Plik prosto z aparatu można porównać do kliszy fotograficznej, którą należy wywołać w ciemni. Tą ciemnią jest dla nas program do obróbki graficznej.

Oryginalne pliki z aparatu (w formacie RAW) przechowujemy przez pół roku. Zdjęcia obrobione (JPG) trzymamy na naszych dyskach rok.

Zachęcamy Was do wykonania kopii zapasowych, gdy tylko otrzymacie od nas zdjęcia.

Bardzo się cieszymy. Spotkajmy się na kawę, gdzie podpiszemy umowę (jeśli wolicie, możemy podpisać umowę mailowo).

Potrzebny będzie zadatek w wysokości 30% umówionej kwoty, do 7 dni po podpisaniu umowy. Od tego momentu jesteście pewni, że będziemy na Waszym ślubie 🙂

Drugą ratę pobieramy najpóźniej w dniu ślubu.

Na około 2 tygodnie przed ślubem wysyłamy do Was formularz z pytaniami, który pozwoli nam jak najlepiej przygotować się do pracy.

NAPISZ DO NAS

Cenę, którego pakietu chcecie poznać?
STANDARDPREMIUMEXCLUSIVE

Miejsce ślubu:

Dzień Waszego ślubu:

Miesiąc Waszego ślubu:

Rok Waszego ślubu"

Napisz wszystko to co uważasz, że powinniśmy wiedzieć 🙂 :

Przybliżony budżet na fotografię:

Preferowany sposób kontaktu z Wami:
telefonmail

Jak na nas trafiliście?
facebookgooglez polecenia

#cata_custom_heading_ewcaizgi6o > h2, #cata_custom_heading_ewcaizgi6o > h2 a{} #cata_button_0kllc8ruzr.cata-button{}#cata_button_0kllc8ruzr.cata-button .cata-btn{color: #ffffff; background-color:#e2b3b4}#cata_button_0kllc8ruzr.cata-button .cata-btn:hover{color: #ffffff; background-color:#e53244} #cata_custom_heading_6921331u0p > h2, #cata_custom_heading_6921331u0p > h2 a{} #cata_iconbox_wkfzlngp7o h6{font-size: 20px;} #cata_iconbox_7rqnt57q9r h6{font-size: 20px;} #cata_iconbox_z7zxek8z2g h6{font-size: 20px;} #cata_iconbox_gw9t4qf4uk h6{font-size: 20px;} #list_ekm13pco80 li{ color: #0a0a0a;}#list_ekm13pco80 li:before{ color: #e5b1b3;} #list_s6gj4w5tu9 li{ color: #0a0a0a;}#list_s6gj4w5tu9 li:before{ color: #e5b1b3;} #list_x5b11yif85 li{ color: #0a0a0a;}#list_x5b11yif85 li:before{ color: #e5b1b3;} #cata_custom_heading_8rtz8bjpm3 > h2, #cata_custom_heading_8rtz8bjpm3 > h2 a{} #cata_custom_heading_xlxc2xro7k > h2, #cata_custom_heading_xlxc2xro7k > h2 a{} #cata_custom_heading_whesseug1o > h2, #cata_custom_heading_whesseug1o > h2 a{} #cata_custom_heading_ailhae0mat > h2, #cata_custom_heading_ailhae0mat > h2 a{} #cata_pricetable_0tf45h7vjj .ptable-content{ background-color: #ffffff; } #cata_button_k6f3di4xkk.cata-button{}#cata_button_k6f3di4xkk.cata-button .cata-btn{color: #1A1A1A; background-color:transparent}#cata_button_k6f3di4xkk.cata-button .cata-btn:hover{color: #FFFFFF; background-color:#e49497} #cata_pricetable_n4rb6beiix .ptable-content{ background-color: #ffffff; } #cata_button_zz69uyj1nn.cata-button{}#cata_button_zz69uyj1nn.cata-button .cata-btn{color: #1A1A1A; background-color:transparent}#cata_button_zz69uyj1nn.cata-button .cata-btn:hover{color: #FFFFFF; background-color:#e49497} #cata_pricetable_wcxi1hhq6a .ptable-content{ background-color: #ffffff; } #cata_button_5ojdluyo4u.cata-button{}#cata_button_5ojdluyo4u.cata-button .cata-btn{color: #1A1A1A; background-color:transparent}#cata_button_5ojdluyo4u.cata-button .cata-btn:hover{color: #FFFFFF; background-color:#e49497} #cata_custom_heading_30s8jnqtmm > h2, #cata_custom_heading_30s8jnqtmm > h2 a{} #cata_custom_heading_69c0bh64nj > h2, #cata_custom_heading_69c0bh64nj > h2 a{} #cata_custom_heading_ekmv4m6w3s > h2, #cata_custom_heading_ekmv4m6w3s > h2 a{} #cata_double_slider_2l9q7rnngr .double-slider-image-container li div{ height:600px; }#cata_double_slider_2l9q7rnngr .double-slider-text-container ul.slides{ height:600px; } #cata_custom_heading_nie346swha > h2, #cata_custom_heading_nie346swha > h2 a{} #cata_custom_heading_f1dxcgoegi > h3, #cata_custom_heading_f1dxcgoegi > h3 a{padding-bottom:0;}