RUSTYKALNA SESJA ŚLUBNA NAD JEZIOREM – Kamila & Filip

RUSTYKALNA SESJA ŚLUBNA NAD JEZIOREM – Kamila & Filip

RUSTYKALNA SESJA ŚLUBNA NAD JEZIOREM

Był październik i piękna pogoda, Kamila i Filip nie mogli wybrać lepszego dnia na sesję; prawie 20 stopni na termometrze, lekki, ciepły wiatr, poruszający delikatnie taflę jeziora i złociste słońce, zrobiły magię.
Świeżo upieczona Para Młoda, swoje wesele zorganizowała w stylu rustykalnym w Dworze Hulanka pod Bydgoszczą, więc nie było zaskoczeniem, że sesję ślubną w plenerze również i w takim klimacie sobie wymarzyli.
Kamila własnoręcznie wykonała wianek z liści, co nadało jej dodatkowego, rustykalnego smaczku.

RUSTYKALNE ZDJĘCIA ŚLUBNE

Rustykalne zdjęcia ślubne przywołują na myśl tradycyjną polską wieś i bliski kontakt z naturą; łapie się głęboki oddech i niejako wraca do korzeni – do czasów dzieciństwa, gdy biegało się całymi dniami z patykiem w ręku po bezkresnych polach i doświadczało swych pierwszych miłości.
Jak podaje Słownik Języka Polskiego, rustykalizm oznacza zamiłowanie do życia wiejskiego, więc to idealny styl dla kogoś, kto ceni sobie kontakt z naturą, biały i zielony kolor, oraz drewno. W miejscu, w którym spotkaliśmy się na sesji z Kamilą i Filipem, nie zabrakło niczego z powyższych, dodatkowo powoli zachodzące już słońce oblało całą scenerię ciepłą pomarańczą.


Zdjęcia robiło się nam znakomicie, włączyliśmy głośnik bluetooth, odpaliliśmy klimatyczną muzykę i pozwoliliśmy Kamili i Filipowi cieszyć się swoją obecnością; mieli się po prostu do siebie przytulać, całować i śmiać, zupełnie jak na randce. Taka sesja to po części po prostu reportaż ze spaceru, z paroma propozycjami “ulepszeń” sceny od fotografów 😉
Momentami Młodzi wręcz zapominali o naszej obecności. Fajna z nich para, widać, że są dla siebie nie tylko miłością, ale i dobrymi kumplami.
I tak nam minęły prawie trzy godziny naszej wycieczki nad jeziorem, a gdy wróciliśmy do domu, od razu przejrzeliśmy cały materiał i jeszcze tego samego dnia wrzuciliśmy na Facebooka to jedno zdjęcie, które szczególnie nas urzekło -> ZOBACZ  i jak się po czasie okazało, docenił również międzynarodowy portal ślubny MyWed.com -> ZOBACZ

GDZIE MOŻNA ZROBIĆ SESJĘ ŚLUBNĄ W STYLU RUSTYKALNYM?

Gdzie jeszcze można zrobić rustykalny plener ślubny? Jest wiele miejsc, które się do tego nadaje; my na pewno chcemy zrobić Wam jeszcze zdjęcia: w szklarni, w lesie, na polu, w stodole, w tradycyjnym dworku lub w jeszcze innej lokalizacji z wiejską nutą, o której teraz nie pamiętamy. To co, idziecie z nami? 😉 

   ZOBACZ OFERTĘ   

   lub   

NAPISZ DO NAS

RUSTYKALNA SESJA ŚLUBNA NAD JEZIOREM. RUSTYKALNE ZDJĘCIA ŚLUBNE. PLENER W STYLU RUSTYKALNYM

TAGS:

208 comments
Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.