ŚLUB

BIZNES

STUDNIÓWKA

KOMUNIA

FOTOGRAF BYDGOSZCZ

Szukając fotografa na sesję w Bydgoszczy prawdopodobnie wpisaliście tę frazę w pole wyszukiwarki. To dobrze, przewidzieliśmy to i możliwe, że dzięki temu tu zajrzeliście 🙂

Teraz pytanie – jakie zdjęcia Was interesują? Zdjęcia biznesowe, wizerunkowe, do cv, na linkedin, a może Wasz obszar poszukiwań to fotografia rodzinna lub ciążowa? Chyba, że nie macie jeszcze dzieci i chcielibyście przyjść po prostu na sesję zdjęciową w plenerze, jako para lub singielka.

A może szykujecie się do ślubu i poszukujecie fotografa na ślub albo marzy Wam się sesja narzeczeńska?

Mamy wszystko 😉

FOTOGRAF ŚLUBNY

Bierzecie wkrótce ślub i szukacie profesjonalnego fotografa ślubnego, który zrobi Wam pamiątkę z tego wydarzenia? To dobrze, że tu jesteście, bo zdjęcia ślubne robimy od 4 lat i przez ten okres zdobyliśmy dużo doświadczenia, więc jesteśmy gotowi, żeby towarzyszyć Wam w tym szczególnym dniu.

Jak wygląda nasza fotografia ślubna?

To przede wszystkim mało ustawianych poz, skupiamy się na fotoreportażu, czyli łapaniu chwil takimi jakimi są. Naturalna, to przymiotnik, który dobrze określa naszą fotografię ślubną. Robimy dużo zdjęć nietypowych, szukamy geometrii, iluzji optycznych, lubimy wieloplany. 

Co nas wyróżnia? O tym przeczytacie tutaj: https://strzelcywyborowi.pl/fotografia-slubna-oferta/

ZDJĘCIA BIZNESOWE

Zdjęcia biznesowe to dosyć szerokie pojęcie, składają się na nie: sesja biznesowa, sesja wizerunkowa, fotoreportaż z eventu biznesowego, fotografia wnętrz, fotografia produktowa czy nieruchomości. 

Bez profesjonalnych zdjęć biznesowych trudno o dobry wizerunek w internecie, niezależnie od tego czy jest się przedsiębiorcą, freelancerem czy osobą szukającą pracy.

Co zyskasz?

  • zaprezentujesz się jako profesjonalista
  • podniesiesz swoją rozpoznawalność
  • zdobędziesz zaufanie
  • otrzymasz zdjęcia do szerokiego zastosowania (strona internetowa, linkedin, zdjęcie profilowe na Facebooka, Instagrama i inne social media)

Zdjęcia biznesowe to nie tylko studio fotograficzne, bardzo ciekawe efekty daje sesja biznesowa lub wizerunkowa w plenerze, w otoczeniu miejskim, gdzie jest dużo szersze pole manewru. Nie brakuje ciekawych miejsc w Bydgoszczy, ale jeśli potrzebujecie zdjęć w innym mieście w Polsce to również tam dotrzemy.

Więcej o zdjęciach biznesowych możecie poczytać tutaj: https://strzelcywyborowi.pl/fotografia-biznesowa/

FOTOGRAFIA RODZINNA W BYDGOSZCZY

Sesja zdjęciowa z udziałem rodziny może odbyć się w studiu fotograficznym, w Waszym domu albo w plenerze w Bydgoszczy lub okolicach. 

Stawiamy na naturalność – przede wszystkim fotografujemy Was podczas zabawy z dziećmi, kiedy się wygłupiacie, przytulacie albo po prostu spacerujecie.

Mamy dla Was dwa formaty sesji: dłuższe 1-2h i krótsze 30-minutowe, tzw. mini sesje w plenerze, o których poczytacie więcej tutaj: https://strzelcywyborowi.pl/web-stories/mini-sesja-zdjeciowa-w-plenerze/ 

Fotografia rodzinna to doskonała pamiątka, która jest swoistym znakiem czasu – dokumentuje dorastanie Waszych dzieci, no i Wasze 😉

SESJA NARZECZEŃSKA

Bardzo dobrym pomysłem na poznanie fotografa przed ślubem jest umówienie się z nim na sesję narzeczeńską. To dobra okazja na obycie się z obiektywem.

Sesja narzeczeńska to super pamiątka, bo:

– może być prezentem-niespodzianką dla narzeczonej

– możecie napisać do siebie listy i przeczytać je na sesji

– jest okazją na mini wakacje albo weekendowy wypad w przypadku sesji narzeczeńskiej za granicą. 

Tak! Sesja narzeczeńska nie musi się odbyć w Bydgoszczy; byliśmy już w Czarnogórze, na Krecie, na Fuerteventura, a marzą nam się Santorini i Islandia. 

To co, jedziemy? 😉

SESJA ZDJĘCIOWA BYDGOSZCZ

Może nie wiecie jaki typ sesji najbardziej Wam odpowiada, jaki do Was pasuje, ale chcielibyście mieć po prostu profesjonalne, ładne zdjęcia? Napiszcie do nas, doradzimy i wspólnie coś zorganizujemy.

Nie macie pomysłu na prezent? Voucher na sesję zdjęciową jest ciekawym pomysłem , aby obdarować bliską osobę.

Taka sesja zdjęciowa u profesjonalnego fotografa to przeżycie niezapomniane, bo nieczęsto w dzisiejszych czasach chodzi się na zdjęcia, tym bardziej w erze smartfonów. 

Voucher na sesję szczególnie przypadnie do gustu kobietom, które chcą mieć pamiątkę rodzinną lub taką tylko dla siebie, gdy decydują się na sesję sensualną, żeby zatrzymać na zdjęciu piękno swojego ciała, na zawsze.

To co wybieracie? 🙂

FOTOGRAF BYDGOSZCZ | STRZELCY WYBOROWI | FOTOGRAF ŚLUBNY kujawsko-pomorskie | ZDJĘCIA BIZNESOWE | FOTOGRAFIA RODZINNA W BYDGOSZCZY | SESJA NARZECZEŃSKA | SESJA ZDJĘCIOWA BYDGOSZCZ