Strzelcy Wyborowi

  /  Historie   /  ŚLUB W PLENERZE, WESELE W KLUBIE SOSNOWYM – Martyna & Marek
jak wybrać fotografa na ślub
[cata_single_image img_align=”img-center” use_animation=”yes” animation_delay=”200″ image=”5527″ animation_type=”fadeInUp”][cata_empty_space]

“Gdy cię nie widzę, nie wzdycham, nie płaczę,

Nie tracę zmysłów, kiedy cię zobaczę;

Jednakże gdy cię długo nie oglądam,

Czegoś mi braknie, kogoś widzieć żądam;

I tęskniąc sobie zadaję pytanie:

Czy to jest przyjaźń? czy to jest kochanie?”

To właśnie te słowa Adama Mickiewicza rozpoczęły ceremonię Martyny i Marka. To jest jedna z tych par, o której śmiało możemy powiedzieć:

To jest przyjaźń

i to jest kochanie.

 

ŚLUB W PLENERZE I WESELE W KLUBIE SOSNOWYM W WARSZAWIE

Kiedy podczas rozmowy przez telefon Martyna opowiedziała nam o swojej wizji, wiedzieliśmy już, że będzie to reportaż, którego nie schowamy do szuflady. Goście weselni mieli przyjechać z różnych zakątków świata, a rozpiska najbliższej rodziny pary młodej sprawiła, że byliśmy gotowi rozrysowywać sobie drzewo genealogiczne, aby połapać się kto jest kto ; )

Ceremonia i wesele odbyły się w Klubie Sosnowym w Warszawie na terenie dawnego Folwarku Miedzeszyn. Pałac oddalony jest o kilka kilometrów od centrum miasta, otoczony sosnowym lasem, dzięki czemu można poczuć spokojny i romantyczny klimat tego miejsca.

 

FOTOGRAFIA ŚLUBNA. WYMARZONE SŁOŃCE I WYJĄTKOWE ATRAKCJE NA WESELU

3 sierpnia był chyba jednym z piękniejszych dni tego lata. Wiedzieliśmy, że Panna Młoda, z racji swojego perfekcjonizmu, dopnie na ostatni guzik nawet pogodę ; )

Co było dla nas zaskoczeniem? Po ceremonii zaślubin, podczas składania życzeń, na gości czekał koktajl poślubny z napojami i przekąskami. Uważamy, że to świetny pomysł, by dwie rodziny mogły poznać się wzajemnie, zamiast klasycznie ruszać do stołów na rosołek. Prócz tego ujęły nas też przygotowane kostki Jengi zamiast klasycznej Księgi Gości i wietnamski bufet, który późnym wieczorem wjechał na salę weselną.

Gotowi odwiedzić świat Martyny i Marka widziany naszymi oczami? To odpalcie poniższy utwór i zaczynamy…albo jeśli wolicie obejrzeć zdjęcia w formie video, to chodźcie na Youtube –> KLIK

 

muzyka: https://www.bensound.com/

miejsce: Klub Sosnowy 

konsultant ślubny: Wesele z fantazją

dekoracje: Love&Flowers

 

klub sosnowy w warszawie, ślub, duet fotografów ślubnychjak wybrać fotografa na ślub

ŚLUB W PLENERZE, WESELE, KLUB SOSNOWY, WARSZAWA

[cata_button main_style=”flat” button_text=”ZOBACZ OFERTĘ” size=”md” align=”center” button_color=”#dd0000″ text_color=”#ffffff” button_color_hover=”#1ed850″ text_color_hover=”#ffffff” link=”url:https%3A%2F%2Fstrzelcywyborowi.pl%2Fwp54%2Ffotografia-slubna-oferta%2F|title:Strzelcy%20Wyborowi%20%E2%80%93%20Fotografia%20%C5%9Blubna%20%E2%80%93%20oferta||”]